Moe

‘Rust’, dat schreef de dokter voor. Gisterennamiddag goed kunnen rusten en ‘s avonds voelde ik mij toch al iets beter. Vandaag niets en ik voel het verschil.

Deze morgen was er de jaarlijkse Aperitief in het Park van onze fantastische wijk waar ik geholpen heb, in de namiddag waren het bezoek en pannenkoeken en planning Gentse Feesten en nu ben ik bekaf.

De hoest is terug in volle fors en de zwakheid ook. Niet zo goed dus. Morgennamiddag wordt het weer druk, dus ik vraag mij af hoe ik mij morgenavond zal voelen, maar ik heb tenminste de voormiddag vrij, dus ik ga maar van de gelegenheid gebruik maken om dan een beetje te rusten.

Gentse Feesten

Ze komen dichterbij en dus hadden we deze namiddag bezoek om te proberen al een beetje van een planning op te stellen, zowel voor eigen plezier als voor het Project.

Van donderdag tot zondag ligt het vast: MiramirO, wat anders. Voor de eerste helft, van zaterdag tot dinsdag, zijn er al plannen en ideeën om naar het Puppetbuskersfestival te gaan, maar nog niets definitiefs. Er zijn zelfs al een paar avondplannen, maar het is nog afwachten of die te verwezenlijken zullen zijn: onze vaste babysit werkt tijdens de Feesten dus eens kijken of er een alternatief kan gevonden worden.

Het lijken weer zeer leuke en drukke 10 dagen te worden. En avant, mars!