Uitstap

Zo thuis zijn heeft dus zijn voordelen. Er werd hulp gevraagd aan de ouders van Louis zijn klas om te helpen met het vervoer voor een uitstap en dat is dan geen probleem.

Het was de tweede keer dit jaar dat ik er naartoe reed. In het najaar voerde ik Zelie al naar de Kaaihoeve en nu was het tijd voor Louis zijn klas.

Ik vroeg mij een beetje af wat het zou worden en of ik hetzelfde ging doen als vorige keer, maar uiteraard niet. Er zijn verschillende programma’s voor verschillende leeftijden. Deze keer hebben we vogels gezocht met de verrekijker en een beetje kompas gelezen, maar dan zonder de windroos.

Het was prachtig weer, de natuur begon te ontluiken, de kinderen waren zeer enthousiast en opnieuw dingen bijgeleerd.

Toch echt een goede plaats, die Kaaihoeve en altijd leuk om eens een schooldink te kunnen meedoen met één van je eigen kinderen.

Een gedachte over “Uitstap”

  1. dan hebben jullie wellicht vanuit de vogelkijkhut naar de Kaaimeersen staan gluren?
    Hebben wij (= mijn collega’s van den bureau en ik eerder op het einde, voor inhuldigingsfeest en zo) mee aan gewerkt om het zo te krijgen. Vind het zelf ook een supertoffe plek.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *