Het was vandaag nodig om af te koelen. We waren bij mijn schoonmoeder en toen dacht ik, hier moet toch nog ergens een zwembadje liggen?
Gezocht hier en daar, over en onder, maar niets gevonden en dan maar besloten richting Makro te gaan om te zien of er daar nog iets was.
De keuze was beperkt, maar ik had toch iets mee. Het is niet het klein plonsbadje geworden dat ik in mijn hoofd had, maar eerder een redelijk groot bad. Zo groot zelfs dat het tegen de avond nog steeds niet volledig gevuld was 🙂
Maar de kinderen hebben kunnen spelen en heb ik zelf ook de nodige afkoeling kunnen genieten. Zelfs niet-volledig gevuld heeft het al serieus zijn dienst bewezen.
En nu hopen dat het nog veel goed weer gaat zijn deze zomer zodat we er nog ten volle van kunnen genieten.