Met al die miserie met Louis zouden we nog vergeten dat we andere kinderen ook hebben (alhoewel, niet echt, daarvoor zijn ze teveel aanwezig).
Een oudste dochter bijvoorbeeld die er nu 4 jaar muziekschool opzitten heeft, waarvan 3 jaar met saxofoonles, en die vorige vrijdag openbaar examen moest doen.
We hebben Louis dan maar een uurken alleen gelaten in het ziekenhuis om te gaan kijken, want hoeveel kans krijgt ge zo om uw dochter bezig te zien? Allez, misschien komen die nog, maar tot dan toe was het genen vetten.
En ze heeft dat weer zeer goed gedaan. Ze stond daar gelijk een grote, zichzelf mooi voorgesteld en haar stukjes gespeeld. Ze was de laatste van 4 leerlingen én de jongste en ze had uiteindelijk de tweede beste punten.
Ik was serieus trots op de dochter. En zo is er weer een hoofdstuk afgesloten, want volgend jaar is er geen AMV meer, wel AMC. Ze gaat wel nog les blijven volgen bij haar saxofoonleraar.
Proficiat Zelie!
(Geen foto/video?)
er is ergens misschien video, maar ik weet niet wat Michel ermee gedaan heeft 🙂